Pracodawcy dla NGO

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Wspólnie z Fundacją Training Projects ciepło namawiamy do udziału w programie „Szkolenia dla darczyńców”. W ramach prowadzonego cyklicznie projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą wylosować całkowicie darmowe szkolenia – jako swoisty prezent w rewanżu za oferowaną dobroczynność. Na dziś szkolenia przeprowadzono dla dziewięciu firm – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca losowana będzie jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Wylosowana firma będzie miał możliwość wybierac lokalizację spotkania, dogodną dla siebie datę, a przede wszystkim - tematykę kursu. Paleta opcji jest spora: od psychologii biznesu, przez zarządzanie w biznesie albo szkolenia dla sprzedawców, po marketing i reklamę.

W przeszłości z naszej pomocy skorzystali: Ustecki Uniwersytet Trzeciego Wieku - Żyj kolorowo, Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych, Szczeciński Park Naukowo - Technologiczny.

Wspierane akcje: Ocalmy ten świat od ... zaśmiecenia!”- , W Gminie Mysłakowice jest miejsce dla Ciebie, 50+ uczą się i już!, [email protected] 45+ technologia informacyjna w aktywizacji zawodowej, Certyfikacja kompetencji personelu w zakresie zarządzania środowiskowego

Warsztaty dla zwycięzców w tym programie charytatywnym realizujemy w obiektach kongresowych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Różowy Jeleń w Tyliczu i Stary Dom w Krapkowicach.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest fundacja eduacyjna Akademia Psychologi Społecznej z Katowic. To pierwszy polski certyfikowany dostawca w dziedzinie gier menedżerskich, wyjazdów integracyjnych i niektórych szkoleń menedżerskich. Wspólnie proponujemy naszym klientom wymienione tutaj narzędzia:

- symulacje planszowe z obszaru zarządzania projektami, zarządzania makroekonomicznego, finansów menedżerskich, zarządzania czasem, optymalizacji produkcji i rozwiązywania problemów

- Zespolowe wydarzenia team building o intensywnie szkoleniowym charakterze – programy wspierające umiejętności budowania zespołu, komunikacji interpersonalnej, kierowania ludźmi czy ról zespołowych.

- Warsztaty z zarządzania z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, kierowanie ludźmi, motywowanie, kreatywne myślenie, oraz problematyka dotycząca sprzedaży i pracy przedstawicieli

Jako współpracownik tej firmy oferujęmy preferencyjne ceny na wszystkie opisane tutaj usługi – 15% dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo z przyjemnością zrealizujemy na życzenie coaching wspierający wdrażanie efektów szkolenia.


Tagi: